Intencje Mszalne

14.07.2024 – 21.07.2024

 14.07 XV Niedziela Zwykła 6.30 †† Zofia Paciorek w 17 rocz. śm., mąż Alojzy i syn Marek 8.00 †† Stefan Morawa, żona Maria, rodzice 9.30 ††       Józef Sekuła w 24 rocz. śm., żona Władysława 11.00     †  Piotr Skrzekut w 8 rocz. śm. 12.30   O Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny 18.30 †† Magdalena i Felicjan […]

14.07.2024 – 21.07.2024 Read More »

07.07.2024 – 14.07.2024

 7.07 XIV Niedziela Zwykła 6.30 †† Krystyna i Adam Jach 8.00 † Marian Zajda w 2 rocz. śmierci 9.30        Za parafian 11.00     †  Jan Kozioł w 11 rocz. śmierci 12.30 † Zofia Rogowska w 4 rocz. śmierci 18.30 †† Irena Friedel w 5 rocz. śmierci, mąż Kazimierz   8.07 Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana z

07.07.2024 – 14.07.2024 Read More »

30.06.2024 – 07.07.2024

 30.06 XIII Niedziela Zwykła 6.30 † Zbigniew Michalik w 15 rocz. śmierci 8.00   Za parafian 9.30  †      Maria Wrona w 10 rocz. śmierci 11.00     ††  Jan Pabian, syn Jan 12.30   O Boże Błogosławieństwo dla Jakuba w 8 rocz. urodzin  18.30   Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Marioli i Jarosława Kornaś   1.07 Poniedziałek –

30.06.2024 – 07.07.2024 Read More »

23.06.2024 – 30.06.2024

 23.06 XII Niedziela Zwykła 6.30 † Jan Spólnik 8.00 †† Stanisław Skalny, Janina i syn Stanisław 9.30  †      Józef Foltyn w 5 rocz. śmierci 9.30 † Zofia Sekuła – greg. 11.00     †  Maria Jurek w 3 rocz. śmierci 11.00 † Ks. Jan Cieślik – z racji imienin 12.30 † Za parafian 18.30 †† Honorata Szponder

23.06.2024 – 30.06.2024 Read More »

16.06.2024 – 23.06.2024

 16.06 XI Niedziela Zwykła 6.30 † Antoni Wilkosz 8.00 † Alicja Sumera w 11 rocz. śmierci 8.00 † Zofia Sekuła – greg. 9.30  †      Stanisław Szklarski w 9 rocz. śmierci 9.30 † Franciszek Kubas 11.00     ††  Zofia i Stanisław Cichoń 12.30 † Alina Nowalska 16.00   Msza Święta w 1 rocz. przyjęcia Komunii Świętej dzieci

16.06.2024 – 23.06.2024 Read More »

09.06.2024 – 16.06.2024

  9.06 X Niedziela Zwykła 6.30 † Zbigniew Krawczyk w 22 rocz. śmierci 8.00 † Stanisław Jedynak w 13 rocz. śmierci 8.00 † Zofia Sekuła – greg. 9.30        Za Jubilatów 9.30 †† Jerzy Kobylarczyk, Anna i Jan, Władysław Kobylarczyk, Julia, Stanisław Kuś 11.00       Dziękczynno-błagalna w intencji wnuków: Adama, Joanny, Zofii, Stanisława, Piotra, Agaty

09.06.2024 – 16.06.2024 Read More »

02.06.2024 – 09.06.2024

  2.06 IX Niedziela Zwykła 6.30 † Zofia Kłyś 6.30 † Zofia Sekuła – greg. 8.00 † Dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla  ks. Krzysztofa Korby w rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich 9.30     †   Stanisław Marczyk – od koleżanek i kolegów z rocznika maturalnego 1963 9.30 †† Matylda Guzik w 5 rocz.

02.06.2024 – 09.06.2024 Read More »

26.05.2024 – 02.06.2024

  26.05 Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 6.30 †† Krystyna Oleksy w 7 rocz. śmierci, Jadwiga Woźniak w rocz. śmierci 8.00 † Krzysztof Gut – greg. 8.00 †† Karolina i Józef Łołek 9.30     †   Zofia Sroka w 12 rocz. śmierci 9.30 †† Józef i Zofia Godzik, Stanisław i Kazimiera Brzyszczyk, Tadeusz Jaskuła 11.00      

26.05.2024 – 02.06.2024 Read More »

19.05.2024 – 26.05.2024

  19.05 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 6.30 † Wilma Kuczkowicz w 1 rocz. śmierci 8.00   Dziękczynno-błagalna o dary Ducha Świętego dla naszej parafii i Ojczyzny 9.30   Dziękczynno-błagalna w 35 rocz. przyjęcia święceń kapłańskich naszego oddanego               i otwartego na drugiego człowieka Księdza Proboszcza, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i duchowe prowadzenie – od Parafialnego

19.05.2024 – 26.05.2024 Read More »

12.05.2024 – 19.05.2024 r.

  12.05 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 6.30 †† Stanisław Kozanecki w 8 rocz. śmierci, żona Stanisława 8.00 †† Apolonia, Józef Mosiężny 9.30   Za jubilatów 9.30     †   Maria Wróblewska 11.00     ††  Stanisław i Stefania Konik, syn Adam, Anna i Marian Niechaj z rodzinami 11.00 † Krzysztof Gut – greg. 12.30   Msza Święta w 1

12.05.2024 – 19.05.2024 r. Read More »