II Dzień Świąt – Święto św. Szczepana

1. Odwiedziny Duszpasterskie – KOLĘDA – od jutra (plan na głównej stronie parafii)                                                                                                                   

2. Jutro przypada święto św. Jana – apostoła i ewangelisty, na Mszy św. o godz. 800 poświęcenie wina ;  w środę święto Świętych Młodzianków –męczenników.

3. W piątek święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

4. W piątek o godz. 800 – w koncelebrze – Msza św. dziękczynna za mijający rok z prośbą o Błogosławieństwo Boże w Nowym Roku w intencji Samorządu Gminy Skawina oraz Mieszkańców naszego Miasta i Gminy.

5. W sobotę wspomnienie św. Sylwestra – papieża. Zakończenie roku 2022. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w uroczystych nieszporach o g. 1700 .    * Zaraz po nieszporach wieczorna Msza św. także w intencji Ofiarodawców, którzy w okresie przedświątecznym złożyli dary dla potrzebujących.        

6. W przyszłą niedzielę NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi / 56 Światowy Dzień Pokoju.

7. W Święto Objawienia Pańskiego – 6 stycznia – odbędzie się 10 Skawiński Orszak Trzech Króli. Szczegóły w gablotce.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym   tygodniu.

9. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz  jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiego dobra i Bożego Błogosławieństwa. * Serdecznie pozdrawiamy chorych w naszych domach i dziękujemy za modlitwę.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w której jest wiele znakomitych artykułów o Bożym Narodzeniu. 11. W minionym tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. + Władysławy Łukasik i Henryka Torby – Wieczny odpoczynek …