Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022 r.

1. Jutro święto N.M.P. Matki Kościoła -drugi dzień ZIELONYCH ŚWIĄTEK. Msze św. w naszym kościele o godz. 630, 800, 930 i 1800. Kancelaria parafialna nie będzie czynna. *Odpust w Woli Radziszowskiej z sumą o 1100 oraz w Jaśkowicach z sumą o 1830.

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.

3. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W sobotę wspomnienie św. Barnaby – apostoła.

4. W środę o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, N. Czerwcowe i Msza św. zbiorowa.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w czwartek o 1830 – do kościoła.

7. Zapraszamy na UWIELBIENIE w Zielone Świątki – koncert Pawła Dudzika, który odbędzie się przy Katolickiej Szkole Podstawowej – dzisiaj o godz. 1900. Wcześniej o godz. 1500 nastąpi poświęcenie OGRODU ZABAW. W między czasie przy szkole będzie piknik z kiermaszem i atrakcyjną loterią fantową. Niech nikogo nie zabraknie!

8. Muzeum Regionalne i Chrześcijański Ośrodek Kultury im. św. Siostry Faustyny – zapraszają na koncert folklorystyczny pamięci Franciszka Orlika w sobotę 11 czerwca o godz. 1400 do sali teatralnej kościoła Miłosierdzia Bożego w Skawinie.

9. Burmistrz M.i G. Skawina informuje, że od 1 lipca 2022 r. trzeba złożyć deklarację dotyczącą źródła ciepła i spalania paliw także w budynkach prywatnych. Więcej informacji na plakacie w gablotce.

10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. *W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna.

11. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, jest kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio” a na niej Dzieje Apostolskie i Listy św. Pawła.

13. Zmarli z naszej wspólnoty w minionym tygodniu: śp.+ Jerzy Boroń, Alfons Kajniak,   Maria Adamczyk i Jan Tokarczyk – Wieczny odpoczynek …