Intencje Mszalne

14.07 XV Niedziela zwykła
6.30 †† Jan i Maria Sroka, syn Jan
8.00 †† Zofia Paciorek w 12. rocz. śmierci, mąż Alojzy, syn Marek
9.30 †† Antoni i Bronisława Kowalczyk, córka Krystyna
11.00 †† Genowefa i Władysław Opyrchał w rocz. śmierci
12.30 Marta Krejca
18.30 Stanisław Skuta
Poniedziałek  15.07 Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
6.30 Janusz Synowiec
8.00 Ewa Wojtylak
18.00 Irena Ożóg
Wtorek  16.07 Matki Bożej Szkaplerznej
6.30 Anatol Przybyłowicz
8.00 Stanisław Kupiec
18.00 Piotr Klaja w 20. rocz. śmierci
Środa  17. 07 Dzień powszedni
6.30 Tomasz Bugajski
8.00 †† Marian Kościelny w 15. rocz. śmierci, Gabriela Godzik
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek  18. 07 Dzień powszedni
6.30 Władysław Szczygielski
8.00 Janusz Wąs
18.00 Antoni Płonka
Piątek  19. 07 Dzień powszedni
6.30 Marta Krejca
8.00 Władysław Sieprawski
18.00 Bronisława Grela
Sobota  20. 07  Wspomnienie bł. Czesława
6.30 Władysława Motyl
8.00 Zofia Wąsik
18.00 Ryszard Kotula w 11. rocz. śmierci
21.07 XVI Niedziela zwykła
6.30 †† Anna i Stanisław Nowakowscy
8.00 Stanisław Rzepisko w 10. rocz. śmierci
9.30 Stanisław Mazur w 5. rocz. śmierci
11.00 Feliks Żmuda w 2. rocz. śmierci
12.30 W intencji Parafian
18.30 †† Czesław Żak w 3. rocz. śmierci, żona Maria w 1. rocz. śmierci
             

Intencje Mszalne

07.07 XIV Niedziela zwykła
6.30 Bogusław Mrożek
8.00 †† Paulina Woźniak w 5. rocz. śmierci, mąż Leszek
9.30 Władysław Jałocha
11.00 Jan Kozioł w 6. rocz. śmierci
12.30 Dziękczynna w 50. rocz. ślubu Władysławy i Franciszka z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18.30 Bogdan Szfraniec
Poniedziałek 08.07 Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
6.30 Zofia Wąsik
8.00 †† Irena Romek, mąż Michał
18.00 Anatol Przybyłowicz
Wtorek 09.07 Dzień powszedni
6.30 Jadwiga Spólnik w 9. rocz. śmierci
8.00 Stanisław Kupiec
18.00 †† Stanisław Pelc z teściami
Środa 10. 07 Dzień powszedni
6.30 Tomasz Bugajski
8.00 Janusz Wąs
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 11. 07 Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
6.30 Władysław Sieprawski
8.00 Władysław Szczygielski
18.00 Władysława Motyl
Piątek 12. 07 Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
6.30 Genowefa Szafraniec
8.00 Tadeusz Styrylski
18.00 †† Wypominani
Sobota 13. 07 Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
6.30 Bronisława Grela
8.00 Zofia Wąsik
18.00 W intencji Parafian
14.07 XV Niedziela zwykła
6.30 †† Jan i Maria Sroka, syn Jan
8.00 †† Zofia Paciorek w 12. rocz. śmierci, mąż Alojzy, syn Marek
9.30 †† Antoni i Bronisława Kowalczyk, córka Krystyna
11.00 †† Genowefa i Władysław Opyrchał w rocz. śmierci
12.30 Marta Krejca
18.30 Stanisław Skuta

 

Intencje Mszalne

30.06. XIII Niedziela zwykła
6.30 Zbigniew Michalik w 10. rocz. śmierci
8.00 Tadeusz Para – greg. 
9.30 Władysław Morawa w 2. rocz. śmierci
11.00 Józef Kozioł
12.30 †† Piotr i Katarzyna Józefczyk; Bronisław i Danuta Janda, syn Stanisław
18.30 Dziękczynno-błagalna w 35. rocz. ślubu Marioli i Jarosława
Poniedziałek  01.07 Dzień powszedni
6.30 O Boże błogosławieństwo dla Lucyny Spólnik
8.00 O Bożą pomoc w 30. rocz. sakramentu małżeństwa
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Fabiana Wyrwa
Wtorek  02.07 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec
8.00 Jolanta – pracownik Biblioteki Pedagogicznej
18.00 Marian Krawczyk w 6. rocz. śmierci
Środa  03. 07 Święto św. Tomasza apostoła
6.30 †† Leon i Janina Adaś, syn Andrzej, synowa Małgorzata
8.00 Anatol Przybyłowicz
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek  04. 07 Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
6.30 O Boże błogo. w 85. rocz. urodzin Stanisława, Julii i Henryka
8.00 Jan Gorzelski w 2. rocz. śmierci
18.00 †† Józefa i Jakub Wcisło
Piątek  05. 07 Dzień powszedni
6.30 O Boże błogosławieństwo ma dalsze lata w 88. rocz. urodzin Zofii
8.00 †† Zdzisław Klimas w 21. rocz. śmierci, żona Pelagia w 5. rocz. śmierci, Małgorzata Michalak w 10. rocz. śmierci
18.00 W intencji Ofiarodawców na potrzeby parafii
Sobota  06. 07 Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
6.30 O zdrowie dla Józefa
8.00 Za żyjących i zmarłych członkiń Żywego Różańca, o Boże błogo. dla członkiń II. Róży Różańcowej
18.00 Stanisława Sypniewska
07.07 XIV Niedziela zwykła
6.30 Bogusław Mrożek
8.00 †† Paulina Woźniak w 5. rocz. śmierci, mąż Leszek
9.30 Władysław Jałocha
11.00 Jan Kozioł w 6. rocz. śmierci
12.30 Dziękczynna w 50. rocz. ślubu Władysławy i Franciszka z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18.30 Bogdan Szfraniec