Intencje Mszalne 

8.12 II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 Za członków XXII Róży MB Niepokalanie Poczętej
8.00 †† Alfred Szewczyk; Tadeusz Małysa, 8 r. śm.
9.30 †† Maria i Mieczysław Madej
11.00 Władysław Czekaj, 8 r. śm.
12.30 Przebłagalna – za wszystkich zatwardziałych grzeszników
18.30 Stanisław Kupiec – greg.
Poniedziałek 9.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 Danuta Turkawska
8.00 Dziękczynno – błagalna w int. Rafała w 25 r. urodzin
18.00 Zbigniew Fiołka, 7 r. śm.
Wtorek   10.12 Dzień powszedni
6.30 †† Franciszek Miśkiewicz, żona Maria, 20 r. śm.
7.30 Kazimierz Sułdecki
8.00 Marian Gąsiorowski
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Środa 11.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 Janina Kapusta
8.00 Jan Pabian
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 12.12 Dzień powszedni
6.30 †† Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Ewa Zając
7.30 †† Maria Pierzchała 27 r. śm., mąż Stanisław
8.00 Józef Glejzer
18.00 †† Tadeusz Miziołek 20 r. śm., rodzice: Jan i Maria
Piątek 13.12 Wspomnienie św. Łucji
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 †† Jan i Wiktoria Szczyrbak
8.00 Zofia Bator
18.00 Za zmarłych wypominanych
Sobota 14.12 Wspomnienie św. Jana od Krzyża
6.30 Stanisław Lelek
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 Eleonora Styrylska
18.00

Stanisław Kupiec – greg.

15.12 III Niedziela Adwentu
6.30 Za Parafian
8.00 Stanisław Kupiec
9.30 †† Władysława Urant 11 r. śm., córka Barbara
11.00 †† Marian Kozioł, zmarli z rodziny
12.30 Stanisław Klimczyk, r. śm.
18.30 †† Stanisław Woźniczka 6 r. śm., żona Janina
             

 

Intencje Mszalne 

1.12 I Niedziela Adwentu
6.30 Ewa Wojtylak, 1 r. śm.
8.00 Stanisław Kupiec – greg.
9.30 O Boże Błog. i opiekę MB dla Ks. Andrzeja – od Rady Parafialnej
11.00 †† Tadeusz Jamróz 23 r. śm., Stefan i Maria Nowak 9 r. śm.
12.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Adrianny Giełdoń w 1 rocznicę urodzin
18.30 †† Józef i Helena Gałuszka
Poniedziałek 2.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Janina Czopkiewicz
7.30 Marian Gąsiorowski
8.00 Janina Kapusta
18.00 Jan Kotula
Wtorek   3.12 Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
6.30 Marian Sanowski
6.30 Władysław Siewierski
7.30 Maria Michalik 20 r. śm.
8.00 Józef Glejzer
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Środa 4.12 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Ewa Zając
7.30 Jan Pabian
8.00 Anna Czechowska
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 5.12 Dzień powszedni
6.30 †† Helena i Władysław Rusin
6.30 Janina Czopkiewicz
7.30 Ludwik Niechaj
8.00 Zofia Bator
18.00 Stanisław Kupiec – greg.
Piątek 6.12 Wspomnienie św. Mikołaja
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
7.30 Eleonora Styrylska
8.00 Irena Kwaśna
16.30 Włodzimierz Klimek
18.00 W intencji ofiarodawców na potrzeby parafii
Sobota 7.12 Wspomnienie św. Ambrożego
6.30 Stanisław Kupiec – greg.
6.30 Władysław Siewierski
7.30 †† Andrzej i Marek Niechaj
8.00 Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca
18.00 Za Parafian
8.12 II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 Za członków XXII Róży MB Niepokalanie Poczętej
8.00 †† Alfred Szewczyk; Tadeusz Małysa, 8 r. śm.
9.30 †† Maria i Mieczysław Madej
11.00 Władysław Czekaj, 8 r. śm.
12.30 Przebłagalna – za wszystkich zatwardziałych grzeszników
18.30 Stanisław Kupiec – greg.
             

 

Intencje Mszalne 

24.11 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
6.30 Marian Najder, 35 r. śm.
8.00 Dziękczynna za sakrament bierzmowania w 50 rocznicę jego przyjęcia
9.30 Dziękczynno - błagalna w 50 rocznicę urodzin Małgorzaty
9.30 Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Kazimierza i Haliny
11.00 †† Rafał Bargiel, Barbara Ostafin
12.30 Za Parafian
18.30 †† Marek Paciorek, 28 r. śm., rodzice: Zofia i Alojzy
Poniedziałek 25.11 Wspomnienie św. Katarzyny
6.30 Katarzyna Fołta
7.00 Irena Gędzior
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 Stanisław Chmiołek
18.00 Irena Ożóg
Wtorek   26.11 Dzień powszedni
6.30 Józef Glejzer
7.00 Anna Bujas
7.30 Irena Kwaśna
8.00 Robert Chachlowski
18.00 Marta Krejca
Środa 27.11 Dzień powszedni
6.30 Zdzisław Sowa
7.00 Cecylia Szymkowiak, r. śm.
7.30 Lidia Frankowska
8.00 Janina Kapusta
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 28.11 Dzień powszedni
6.30 Anna Czechowska
7.00 Maria Osika
7.30 Anna Bujas
8.00 Irena Kwaśna
18.00 †† Elżbieta Mrowiec
Piątek 29.11 Dzień powszedni
6.30 Zofia Bator
7.00 Irena Gędzior
7.30 Kazimierz Sułdecki
8.00 Janina Tupta
8.55 O dobre przeżycie Adwentu

18.00

Mikołaj i Aniela Piotrowicz

Sobota 30.11 Święto Św. Andrzeja, Apostoła
6.30 Lidia Frankowska
7.00 Kazimierz Sułdecki
7.30 Janina Tupta
8.00 O Boże Błog. Dla ks. Andrzeja – od Żywego Różańca
18.00 †† Andrzej Scheuer
1.12 I Niedziela Adwentu
6.30 Ewa Wojtylak, 1 r. śm.
8.00 Stanisław Kupiec – greg.
9.30 O Boże Błog. i opiekę MB dla Ks. Andrzeja – od Rady Parafialnej
11.00 †† Tadeusz Jamróz 23 r. śm., Stefan i Maria Nowak 9 r. śm.
12.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Adrianny Giełdoń w 1 rocznicę urodzin
18.30 †† Józef i Helena Gałuszka