WIZYTA DUSZPASTERSKA - 2023/2024

WIZYTA DUSZPASTERSKA - I TYDZIEŃ

 

 

 

ULICADATAGODZINA
ul. Nad Potokiem, Radziszowska (część od strony Radziszowa), Groble
i dokończenie ul. Radziszowskiej (w kierunku Rynku) [ks. Proboszcz]
śr. 27 XIIgodz. 900
ul. Tyniecka – domy prywatne od końca do ronda (do ul. Skawińskiej)
[ks. Wojciech]
śr. 27 XIIgodz. 900
ul. Willowa i Gościnna [ks. Rafał]śr. 27 XIIgodz. 900
ul. Ks. Troski, Okrężna, Mickiewicza 2a, Batorego, Węgierska, Sobieskiego [ks. Krzysztof]śr. 27 XIIgodz. 900
ul. Korabnicka (numery parzyste od końca do numeru 94) [ks. Piotr]śr. 27 XIIgodz. 900
ul. Wspólna 2 domy prywatne i bloki 1, 3 i 8 [ks. Proboszcz]czw. 28 XIIgodz. 1100
ul. Wojska Polskiego  [ks. Wojciech]czw. 28 XIIgodz. 900
ul. Pukły, Gałczyńskiego i Armii Krajowej [ks. Rafał]czw. 28 XIIgodz. 900
ul. Jagielnia numery parzyste i nieparzyste od wiaduktu, całość bez bloków
[ks. Krzysztof]
czw. 28 XIIgodz. 1100
ul. Korabnicka (numery parzyste od numeru 92 do centrum) i ul. Kopernika [ks. Piotr]czw. 28 XIIgodz. 900
ul. Wyspiańskiego (od początku) [ks. Proboszcz]pt. 29 XIIgodz. 900
ul. Torowa i ul. Torowa Boczna – od końca do wiaduktu [ks. Wojciech]pt. 29 XIIgodz. 900
ul. Kościuszki bloki: 1, 2 i 10 [ks. Rafał]pt. 29 XIIgodz. 900
ul. Krakowska (numery parzyste od 74 do 28), następnie  ul. Żychonia
oraz Łanowa numery: 21, 23 i 25 [ks. Krzysztof]
pt. 29 XIIgodz. 900
ul. Korabnicka (numery nieparzyste od końca do numeru 71) [ks. Piotr]pt. 29 XIIgodz. 900
   
ul. Hutników, ul. Sąsiedzka i ul. Piłsudskiego: 36,36b,38,40 / ul. Piłsudskiego 2,4,6,9,11,13 – domy prywatne; ul. Piłsudskiego 14 – blok [ks. Wojciech]sob. 30 XIIgodz. 900
ul. Konstytucji 3 Maja bloki: 1, 3 i 5 [ks. Rafał]sob. 30 XIIgodz. 900
ul. Krakowska (numery nieparzyste od Krakowa do numeru 51) i dalej od wiaduktu do małego kościółka, wraz z blokami 15 i 17 [ks. Krzysztof]sob. 30 XIIgodz. 900
ul. Korabnicka (numery nieparzyste od numeru 69A do centrum) [ks. Piotr]sob. 30 XIIgodz. 900

WIZYTA DUSZPASTERSKA - II TYDZIEŃ

ULICA DATA GODZINA
ul. Podwale  [ks. Proboszcz] wt. 2 I godz. 1500
ul. Tyniecka domy prywatne – od. ul. Skawińskiej do torów / [ks. Wojciech] wt. 2 I godz. 1500
ul. Falbówki i Różana [ks. Rafał] wt. 2 I godz. 1500
bloki przy ulicy Jagielnia [ks. Krzysztof] wt. 2 I godz. 1530
Leśna (bez osiedla Prestige), ul. Graniczna (od Krakowa w kierunku Skawiny) [ks. Piotr] wt. 2 I godz. 1500
ul. Piastowska  [ks. Proboszcz] śr. 3 I godz. 1500
ul. Skawińska [ks. Wojciech] śr. 3 I godz. 1400
ul. Kościuszki blok nr 3 oraz 3 domy prywatne [ks. Rafał] śr. 3 I godz. 1500
ul. Asnyka od torów kolejowych [ks. Krzysztof] śr. 3 I godz. 1530
ul. Wiklinowa  [ks. Piotr] śr. 3 I godz. 1530
ul. Żwirowa   [ks. Proboszcz] czw. 4 I godz. 1500
ul. Hallerów – od Rzozowa i ul. Bagienki [ks. Wojciech] czw. 4 I godz. 1500
ul. Ks. Popiełuszki – domy prywatne [ks. Rafał] czw. 4 I godz. 1500
ul. Kilińskiego (domy prywatne) i ul. Kolejowa [ks. Krzysztof] czw. 4 I godz. 1500
ul. Brzozowa  [ks. Piotr] czw. 4 I godz. 1500
ul. Dąbrowskiego bl. 5 [ks. Krzysztof] niedz. 7 I godz. 1500
ul. Zacisze, ul. Biała Droga  [ks. Piotr] niedz. 7 I godz. 1400

WIZYTA DUSZPASTERSKA - III TYDZIEŃ

ULICA DATA GODZINA
ul. Pachla i Pisary  [ks. Proboszcz] pon. 8 I godz. 1500
ul. 29 Listopada bloki: 1, 2, 3 [ks. Rafał] pon. 8 I godz. 1500
ul. Dąbrowskiego bl. 2 i 3 [ks. Krzysztof] pon. 8 I godz. 1500
ul. Studzińskiego bl. 4  [ks. Piotr] pon. 8 I godz. 1530
ul. Daszyńskiego bl. 1, 3, 5, 7, 9 i 4 domy prywatne [ks. Proboszcz] wt. 9 I godz. 1500
ul. 29 Listopada – od stacji paliw oraz ul. 29 Listopada 4, 12 D [ks. Rafał] wt. 9 I godz. 1500
ul. ks. Popiełuszki bl. 6, kl. I-IV [ks. Krzysztof] wt. 9 I godz. 1500
ul. Studzińskiego bl. 2 i bl. 3  [ks. Piotr] wt. 9 I godz. 1500
ul. Żwirki i Wigury bl. 19, 21, 23  [ks. Proboszcz] śr. 10 I godz. 1500
ul. Konopnickiej i Zamkowa [ks. Rafał] śr. 10 I godz. 1500
ul. Szkolna bl. 2 i 4 [ks. Krzysztof] śr. 10 I godz. 1530
ul. Studzińskiego bl. 8  [ks. Piotr] śr. 10 I godz. 1530
ul. Piłsudskiego, 16, 18, 20, 22 – bloki  [ks. Wojciech] czw. 11 I godz. 1400
ul. Sikorskiego oraz blok na ul. Niepodległości [ks. Rafał] czw. 11 I godz. 1500
ul. ks. Popiełuszki bl. 6, kl. V-VIII [ks. Krzysztof] czw. 11 I godz. 1500
ul. Studzińskiego bl. 6  [ks. Piotr] czw. 11 I godz. 1500
ul. Kilińskiego bl. 2, 4, 6, 8 [ks. Proboszcz] pt. 12 I godz. 1500
ul. Tyniecka 96, ul. Podgórki i ul. Łąkowa / [ks. Wojciech] pt. 12 I godz. 1500
ul. Niepodległości (początek od strony dworca) [ks. Rafał] pt. 12 I godz. 1500
ul. Korabnicka Boczna 3 i bl. 1 i 2 [ks. Krzysztof] pt. 12 I godz. 1530
ul. Studzińskiego bl. 10  [ks. Piotr] pt. 12 I godz. 1530
ul. Sadowa (od szkoły) [ks. Proboszcz] sob. 13 I godz. 900
ul. Tyniecka 5, 9, 11 i 13 – bloki [ks. Wojciech] sob. 13 I godz. 900
ul. Dębca, Spacerowa, Wyrwisko [ks. Rafał] sob. 13 I godz. 900
ul. Za Górą, Przemysłowa i Polna [ks. Krzysztof] sob. 13 I godz. 900
ul. Leśna (os. Prestige) [ks. Piotr] sob. 13 I godz. 900
ul. Cicha  [ks. Piotr] niedz. 14 I godz. 1400

WIZYTA DUSZPASTERSKA - IV TYDZIEŃ

ULICA DATA GODZINA
ul. Dąbrowskiego bl. 7 i 7 domów prywatnych  [ks. Proboszcz] pon. 15 I godz. 1500
ul. Głowackiego bloki: 1, 2, 4 [ks. Rafał] pon. 15 I godz. 1500
ul. ks. Popiełuszki bl. 4, kl. I-IV [ks. Krzysztof] pon. 15 I godz. 1500
ul. Kraszewskiego bl. 1 i bl. 2  [ks. Piotr] pon. 15 I godz. 1530
ul. Łanowa (od ul. Asnyka do pętli) [ks. Proboszcz] wt. 16 I godz. 1500
ul. Słowackiego, Babetty, Kazimierza Wielkiego, Estery, Krzywa i Rynek [ks. Wojciech] wt. 16 I godz. 1500
ul. Głowackiego bloki: 3 i 6 [ks. Rafał] wt. 16 I godz. 1500
ul. ks. Popiełuszki bl. 4, kl. V-VIII [ks. Krzysztof] wt. 16 I godz. 1500
ul. Kraszewskiego bl. 3 i bl. 4  [ks. Piotr] wt. 16 I godz. 1500
ul. Łanowa (od pętli do torów) [ks. Proboszcz] śr. 17 I godz. 1500
ul. Głowackiego bloki: 5 i 8 [ks. Rafał] śr. 17 I godz. 1500
ul. Lipowa  – domy prywatne bez bloków [ks. Krzysztof] śr. 17 I godz. 1530
ul. Kraszewskiego bl. 5, bl. 6, bl. 7  [ks. Piotr] śr. 17 I godz. 1530
ul. Łanowa (odcinek pętli od numeru 33f do wąwozu – do numeru 57 włącznie) [ks. Proboszcz] czw. 18 I godz. 1500
ul. Głowackiego bloki: 7, 9, 10 i 12 [ks. Rafał] czw. 18 I godz. 1500
ul. Rzeczna, Browarna i Mickiewicza (od mostu do końca) [ks. Krzysztof] czw. 18 I godz. 1400
ul. Kraszewskiego bl. 9, bl. 11, bl. 13, bl. 15  [ks. Piotr] czw. 18 I godz. 1500
ul. Łanowa (odcinek pętli za wąwozem – początek od numeru 55, a potem wszystkie domy w kierunku ulicy Korabnickiej) [ks. Proboszcz] pt. 19 I godz. 1500
ul. Spokojna bl. 1 i 2- i / Ul. Popiełuszki  bl. 16 – ul. Poniatowskiego 1, 2, 4, 5,6,7,8,10 [ks. Wojciech] pt. 19 I godz. 1400
domy prywatne – ulice: Głowackiego 14 i 16, Żeromskiego i Kraszewskiego [ks. Rafał] pt. 19 I godz. 1500
ul. Lipowa blok nr. 5 [ks. Krzysztof] pt. 19 I godz. 1530
ul. Łanowa (odcinek pętli od numeru 67, aż po Osiedle Łanowa Park włącznie) [ks. Proboszcz] sob. 20 I godz. 900
ul. Piłsudskiego 24, 26, 28, 30 – bloki [ks. Wojciech] sob. 20 I godz. 900
ul. Żwirki i Wigury – domy prywatne (od strony Radziszowa w stronę rynku) [ks. Rafał] sob. 20 I godz. 900
ul. Nad Wodą i Zielona [ks. Krzysztof] sob. 20 I godz. 900

WIZYTA DUSZPASTERSKA - V TYDZIEŃ

ULICA DATA GODZINA
ul. Pułaskiego bl. 1 i 2 [ks. Proboszcz] pon. 22 I godz. 1500
ul. Spółdzielcza bloki: 1, 2, 3, 4, 5 i 7 [ks. Rafał] pon. 22 I godz. 1500
ul. Lipowa blok nr. 5a [ks. Krzysztof] pon. 22 I godz. 1530
ul. Pułaskiego bl. 3, 4, 5, 6, 7 i 9 [ks. Proboszcz] wt. 23 I godz. 1500
ul. Kublińskiego [ks. Rafał] wt. 23 I godz. 1500
ul. Lipowa blok nr. 5b [ks. Krzysztof] wt. 23 I godz. 1530
ul. Piłsudskiego 33, 35, 39 i 41 oraz ul. Działkowców 10 [ks. Proboszcz] śr. 24 I godz. 1500
ul. Lipowa blok nr. 5c [ks. Krzysztof] śr. 24 I godz. 1530
     
ul. Lipowa blok nr. 5d [ks. Krzysztof] czw. 25 I godz. 1530