1. Rozpoczęliśmy nasze Misje Parafialne z okazji 200 lecia rekonsekracji naszego kościoła. Misje potrwają do przyszłej niedzieli. Serdecznie witamy Księży Rekolekcjonistów : ks. Damiana Wąska i ks. Marka Gilskiego profesorów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Nauki rekolekcyjne – w tygodniu – będą na Mszy św. o godz. 800 i 1800. Każdy dzień zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu o 2030 i Apelem Jasnogórskim.  
*SPOWIEDŹ w piątek od 1600 do 1800
*W sobotę o 930  spowiedź dla chorych i starszych  i o 1000 Msza św. z nauką dla chorych, starszych i samotnych z sakramentem namaszczenia chorych a po Mszy św. objazd do chorych w domach. Chętnych prosimy zgłaszać do piątku.
* W sobotę o 1500 na cmentarzu parafialnym – Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy oraz procesja po cmentarzu z dalszą modlitwą za zmarłych. Program misji jest w gablocie na stronie internetowej i fb.

2. Dokładna data poświęcenia odbudowanego po pożarze kościoła przypada 28 maja ale chcemy przypomnieć, że główna Uroczystość Jubileuszowa odbędzie się 23 czerwca b.r. o g. 1800pod przewodnictwem ks. kard. Grzegorza Rysia – naszego Metropolity.

3. Jutro święto N.M.P. Matki Kościoła -drugi dzień ZIELONYCH ŚWIĄTEK. Msze św. w naszym kościele o godz. 630, 800, 930,1630 i 1800. *W naszym dekanacie odpust w Woli Radziszowskiej z sumą o 1100 oraz w Jaśkowicach z sumą o 1830.

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Wieczorna Msza św. będzie z NOWENNĄ do Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  –  w intencji trudnych spraw.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

6. W przyszłą niedzielę przypada święto Nawiedzenia NMP. Nabożeństwa Majowe zakończymy w tym dniu o godz. 1800 procesją eucharystyczną wokół kościoła. W tygodniu „majówki” o 1730.

7. Spotkanie wieńczące pierwszy etap Drogi Synodalnej w naszej parafii odbędzie się w środę o 1900 w bibliotece parafialnej.

8. We wtorek wsp. św. Filipa Nereusza – prezbitera; w tym dniu 26 maja – przypada DZIEŃ MATKI i wszystkim Mamusiom składamy najlepsze życzenia; w środę św. Augustyna z Canterbury – biskupa i św. Pawła VI – papieża; w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej – dziewicy; w sobotę św. Jana Sarkandra – prezbitera i męczennika.

  9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. * Dzisiaj, przed kościołem jest zbiórka pieniędzy na rozbudowę remizy – dla Ochotniczej Straży Pożarnej  – Skawina 2 w Korabnikach. *Bardzo dziękujemy za „dar ołtarza” rodzicom młodzieży bierzmowanej w kwocie 9 000 zł. oraz za „dar ołtarza” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych z poszczególnych szkół – w kwocie 10 400 zł.

10. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości oraz obchodzących w tym tygodniu urodziny, imieniny czy jubileusze. Życzymy zdrowia i Bożej Opieki.                                                                                                           *Pozdrawiamy chorych, dziękujemy za modlitwę i obiecujemy naszą.   

11. Zachęcamy do czytania Pisma św. i prasy katolickiej, którą nabędziemy przy wyjściu z kościoła lub zakrystii. „Ziarenka” dla dzieci można zabrać  z zakrystii.

12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: śp.+ Jerzego Wcisło  – Wieczny odpoczynek…