VI Niedziela Zwykła 12.02.2023 r.

1. Nieszpory dzisiaj o godz. 1800.

2. We wtorek święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.

3. W środę o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1230 rozpoczynamy – tradycyjne – CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO* W przyszłą niedzielę – przed kościołem – będzie zbiórka pieniędzy na pomoc ludziom dotkniętym tragicznym trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii.

5. Za tydzień zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA szczególnie małżonków, za których będziemy się modlić przed Najświętszym Sakramentem.

6. W sobotę 4 marca odbędzie się pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę celem zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi osobiste i rodzinne sprawy i oddać się wstawiennictwu Królowej Polski. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy u p. Małgorzaty w najbliższą środę po wieczornej Mszy św. – przed naszym kościołem.

7. Jest też organizowany wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w dniu 4 marca b.r. do Myślenic. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii. Szczegóły są w gablocie i na naszej stronie internetowej.

8. Placówka Dziennej Opieki w Radziszowie działająca w Dworze Dzieduszyckich, zaprasza osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia – z terenu naszej gminy – do wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach aktywizujących. Szczegóły w gablotce.

9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. W Święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy 5 800 zł , które przekazujemy na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.

10. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz  jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiej pomyślności z Bożym Błogosławieństwem.                                * Serdecznie pozdrawiamy chorych w naszych domach i dziękujemy za modlitwę.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w sklepiku przy ul. Sobieskiego obok kościoła.

12. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. + Marii Wilczak, Józefy Motyka, Heleny Siewierskiej / Wieczny odpoczynek…