XIV Niedziela Zwykła 03.07.2022 r.

1. Obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. które w tygodniu będą o godz. 630, 800 i 1800.

    * W niedziele Msze św. bez zmian. Natomiast nie będzie nieszporów o godz. 1800.

2. Jutro przypada rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.

3. Z racji pierwszej środy miesiąca, po Mszy św. o godz. 800 będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Józefa. Intencje można składać do koszyczka na ołtarzu św. Józefa. * o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa. W tym dniu członków i sympatyków Radia Maryja zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 1630. Msza św. wieczorna będzie również w intencjach Ojca św., Kościoła i Radio Maryja. .* W tym dniu wspominamy bł. Marię Teresę Ledóchowską – dziewicę.

4. W pierwszy czwartek o 1730 Godzina Święta wintencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. Pielgrzymka Chorych do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w środę 6 lipca. Wyjazd o godz. 900. Zapisy w zakrystii i u Siostry Domiceli. Koszt przejazdu 10 zł.

6. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. *Zarząd Fundacji Dar Serca Skawina serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy wzięli udział w ubiegłotygodniowej kweście „dla Julii”. Zebrano 7860 zł, które zostaną przeznaczone na zakupienie specjalistycznego pojazdu dla osób niepełnosprawnych. Bóg zapłać za tę wielką hojność. /W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna. 

8. Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe do Sanktuariów Maryjnych: 5-7 sierpnia /min. Licheń, Toruń Jasna Góra/ koszt wraz z dwoma noclegami 320 zł; 27 sierpnia/Czerna, Będzin –Syberka, Piekary Śląskie/ koszt 60 zł. Szczegółowe informacje są w gablotce. Zapisy u p. Małgorzaty w najbliższą środę po wieczornej Mszy św.

9. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł: „Wiara i wątpliwości”.

11. W minionym tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. Alicji Wójtowicz i Zofii Cichoń – Wieczny odpoczynek …