V Niedziela Zwykła 06.02.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA ZWYKŁA
6 luty 2022 r.

 1. Nieszpory dzisiaj o godz. 18.00.
 2. W środę o 17.30 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, Msza św. zbiorowa.
 3. Z kalendarza liturgicznego:
  – jutro przypada wsp. bł. Klary Szczęsnej – dziewicy; współzałożycielki SS Sercanek; w
  – czwartek św. Scholastyki – dziewicy; w piątek wspomnienie NMP z Lourdes – w tym dniu obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego.
  W naszej Archidiecezji główne uroczystości będą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach z Mszą św. o godz. 1200.
 4. W tym miesiącu – ze względu na pandemię – nie będzie wspólnej celebracji dla młodzieży z klas VII i VIII przygotowujących się do bierzmowania.
 5. Domowy Kościół – Oaza Rodzin, zaprasza rodziny naszej parafii do udziału w spotkaniach formacyjnych, które pomogą budować jedność małżeńską i chrześcijańskie wychowanie dzieci. Chętnych serdecznie zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 lutego po Mszy św. o godz. 930 do salki na plebanii. Będzie to dobra okazja do założenia nowych kręgów, które składają się z pięciu rodzin. Gorąco zachęcamy.
 6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. *Jedna rodzina złożyła ofiarę w kwocie 2000 zł i dwie rodziny po 500 zł. Na zakony kontemplacyjne – 2 lutego zebraliśmy 5560 zł. W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna.
 7. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości, a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać o tym, jak szczera modlitwa nieraz ratowała zagrożony pokój w sytuacjach podobnych do panującej obecnie na Ukrainie.
 9. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. +Ewy Drzyzga i śp+ Ryszarda Baran- Wieczny odpoczynek…