Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na wieczorną Mszę św. i wspólne UWIELBIENIE : o godz. 1830 Msza św. i od 1930 godzina uwielbienia.  Gorąco zachęcamy także młodzież naszej parafii do uczestnictwa, szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. 
Nieszpory o godz. 1800.  **Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły.

2. Dzisiaj o godz. 1500 Msza św. na rozpoczęcie rejonowego SPOTKANIA OPŁATKOWEGO dla Wspólnoty Domowego Kościoła.

3. Kontynuujemy spotkania kolędowe w naszej świątyni. Zapraszamy Parafian na Mszę św. o godz.1800 – w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Po Mszy św. będzie można zabrać wodę święconą i kalendarz „KATOLICKI DOM” na 2022 r. (c.d. z grafiku).                                                                                                                                              

4. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tradycyjnego Orszaku Trzech Króli, który w tym roku przeżyliśmy w nieco skromniejszej formie – przechodząc wokół kościoła.

5. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o 1730 i następnie Msza św. zbiorowa.  

6. W tym tygodniu dyżur w konfesjonale będzie od 830do 930 oraz od 1700 do 1800.

7. 5 lutego b.r. (w pierwszą sobotę miesiąca) jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów: M.B. Patronki Rodzin w Leśniowie i na Jasną Górę, gdzie o godz. 1830 będzie Msza św. zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski naszej ojczyzny, naszych rodzin i nas samych. * Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy u p. Małgorzaty w najbliższą środę po wieczornej Mszy św. przed naszym kościołem.

8. Spotkanie Rodziny Radio Maryja we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii.

9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. Jedna rodzina złożyła ofiarę w kwocie 1000 zł. *Na potrzeby misji zebraliśmy w czwartek blisko 10 tys. zł.

10. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości, a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł „Czy przyszłość już się wydarzyła?”.

12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: śp.+ Leony Nowak – Wieczny odpoczynek…