XIV Niedziela Zwykła 04.07.2021 r.

1. Dzisiaj przypada rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.

2. Obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. które w tygodniu będą o godz. 630, 800 i 1800.

    * W niedziele Msze św. bez zmian. Natomiast nie będzie nieszporów o godz. 1800.

3. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – dziewicy.

4. W środę  o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa.

    * Członków i sympatyków Radia Maryja zapraszamy w tym dniu na modlitwę różańcową o godz. 1630 i Mszę św. o godz. 1800 w intencjach Ojca św., Kościoła i Radio Maryja.

5. W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera.

8. Zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce w środę – 7 lipca b.r. o godz.1400 – na parkingu przy ul. Księdza Popiełuszki (naprzeciw cmentarza). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.

9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. Na pomoc dla pogorzelców w Nowej Białej zebraliśmy 17940 zł. pieniądze te będą przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Wydziału ds. Charytatywnych  naszej Kurii Metropolitalnej. Bardzo dziękujemy za tak niezwykłą hojność.

10. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.

11. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje mieszkańców o możliwości szczepień na Covid19 w Punkcie szczepień Powszechnych w sali gimnastycznej przy LO, ul. Żwirki i Wigury 17. Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miasta.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.