XI Niedziela Zwykła 13.06.2021 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na wieczorną Mszę św. i wspólne UWIELBIENIE : o godz. 1830 Msza św. i od 1930 godzina uwielbienia „W SERCU JEZUSA”.  Gorąco zachęcamy także młodzież naszej parafii do uczestnictwa.

    *Na ołtarzu NSPJ znajdują się obrazki z aktem osobistego poświęcenia się Sercu     Bożemu, serdecznie zachęcamy do tej formy zawierzenia siebie Bogu.

   ** Dzisiaj przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy.

2. Nabożeństwo Czerwcowe ku czci NSPJ, codziennie pół godziny przed wieczorną

    Mszą św.

3. W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

4. W środę  o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, N. Czerwcowe i Msza św. zbiorowa.

5. W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika.

6. Przypominamy, że w naszym kościele jest całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Dyżur w konfesjonale codziennie (od poniedziałku do soboty) od godz. 830do1030 oraz od 1600do1800, a także w czasie Mszy św.

8.  Zespół Charytatywny prowadzi – przy naszym kościele – kiermasz książek i innych    drobiazgów. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wyjazd z chorymi i na pomoc potrzebującym w nasze parafii.

9. W przyszłą niedzielę – przed kościołem -Stowarzyszenie DOBROSŁAW przeprowadzi akcję  pomocy dla 10 – letniego Szymonka cierpiącego na porażenie mózgowe oraz genetyczny zanik mięśni. Dziecko wymaga kosztownego leczenia oraz rehabilitacji.

10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu.

11. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

13. W minionym tygodniu w naszym kościele odbyły się pogrzeby: śp.+Rafała Wrony, Felicji Korzeniowskiej, Alicji Wolnickiej, Jana Janociaka, Łukasza Szymańskiego  Wieczny odpoczynek …

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *