V Niedziela Wielkanocna 02.05.2021 r.

1. Nabożeństwo Majowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.

2. Jutro Uroczystość N.M.P. Królowej Polski – głównej patronki Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.

    *Msza św. w intencji Ojczyzny – zamówiona przez Burmistrza Miasta  i Gminy Skawina o godz. 1230 będzie transmitowana przez internet.

3. We wtorek wspomnienie św. Floriana męczennika – patrona strażaków.

4. W środę św. Stanisława Kazimierczyka – prezbitera.

    * o 1730Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, Majówka i Msza św. zbiorowa. W tym dniu członków i sympatyków Radia Maryja zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 1630. Msza św. wieczorna będzie również w intencjach Ojca św., Kościoła i Radio Maryja.

5. W czwartek świętych Apostołów Filipa i Jakuba – jest to pierwszy czwartek miesiąca.

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź: rano do 1030 po południu od 1530. O godz. 1630 Msza św. dla dzieci. Natomiast wieczorna Msza św. w intencji Ofiarodawców naszej parafii.

7. W sobotę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

    * W katedrze na Wawelu święcenia diakonatu o godz. 900. Z radością informujemy, że z naszej wspólnoty parafialnej diakonat przyjmie Paweł Sowa. Polecamy Go szczególnej modlitwie.

9. Przypominamy, że w naszym kościele jest całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. Dyżur w konfesjonale jest codziennie (od poniedziałku do soboty) od godz. 830do1030 oraz od 1600do1800, a także w czasie Mszy św.

11. Burmistrz naszego Miasta przypomina, że nabór wniosków w ramach program Stop  Smog będzie do 15 maja tego roku. Szczegóły w gablotce ogłoszeń.

12. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim uczestnikom akcji „Kosmetyki dla Afryki”. Zebrano 170 kg. artykułów higienicznych i 300 zł na transport. Dary zostaną wysłane do Kamerunu.

13. Serdeczne Bóg zapłać także za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii w minionym tygodniu. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Katolickiej dziękujemy za dar ołtarza.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

15. Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości a solenizantkom i solenizantom oraz jubilatom tego tygodnia życzymy wszystkiego najlepszego z Bożym Błogosławieństwem.

16. W minionym tygodniu w naszej parafii odbył się pogrzeb śp. Haliny Muszyńskiej Wieczny odpoczynek …