Wizyta duszpasterska - V tydzień

ul. Korabnicka Boczna 3 oraz bl. 1 i 2

ndz. 21. I

godz. 1400

     

ul. Studzińskiego bl. 6

pon. 22. I

godz. 1500

ul. Mickiewicza – od mostu, Rzeczna i Browarna

pon. 22. I

godz. 1400

ul. Studzińskiego bl. 8

wt. 23. I

godz. 1500

ul. Dąbrowskiego bl. 2 i 3

wt. 23. I

godz. 1500

ul. Ks. Popiełuszki bl. 6, kl. I – IV

śr. 24. I

godz. 1500

ul. Dąbrowskiego 7 domów prywatnych oraz bl. 5 i 7

śr. 24. I

godz. 1500

ul. Ks. Popiełuszki bl. 6, kl. V – VIII

czw. 25. I

godz. 1500

ul. Korabnicka bl.12, 10A i 10B

czw. 25. I

godz. 1500

ul. Studzińskiego bl. 10

pt. 26. I

godz. 1500

ul. Daszyńskiego bl. 1, 3, 5, 7, 9 i 2 domy prywatne

pt. 26. I

godz. 1500

ul. Szkolna bl. 2 i 4

pt. 26. I

godz. 1500

ul. Ks. Troski i Okrężna,

ul. Batorego, Węgierska i Sobieskiego

sob. 27. I

godz. 900

godz. 1300

Wizyta duszpasterska - IV tydzień

ul. Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Estery, Babetty, Krzywa i Rynek

ndz. 14. I

godz. 1400

ul. Kopernika

ndz. 14. I

godz. 1400

ul. Ks. Popiełuszki bl. 4, kl. I – IV – przeniesiona na środę

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Ks. Popiełuszki bl. 16 i Spokojna bl. 1 i 2

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Głowackiego bl. 1

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Kraszewskiego bl. 9

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Studzińskiego bl. 2

wt. 16. I

godz. 1500

ul. Wspólna 2 domy prywatne oraz bl. 1, 3 i 8

wt. 16. I

godz. 1500

ul. Spółdzielcza bl. 2 i 4

wt. 16. I

godz. 1500

ul. Głowackiego bl. 5, 8 i 12

wt. 16. I

godz. 1500

ul. Krakowska bl. 15 i 17

wt. 16. I

godz. 1530

ul. Ks. Popiełuszki bl. 4, kl. I – IV

śr. 17. I

godz. 1500

ul. Tyniecka bl. 5 i 9

śr. 17. I

godz. 1600

ul. Głowackiego bl. 7, 9 i 10

śr. 17. I

godz. 1500

ul. Ks. Popiełuszki bl. 4, kl. V – VIII

czw. 18. I

godz. 1500

ul. Tyniecka bl. 11 i 13

czw. 18. I

godz. 1500

ul. Spółdzielcza bl. 1, 3, 5 i 7

czw. 18. I

godz. 1500

ul. Studzińskiego bl. 4

pt. 19. I

godz. 1500

ul. Łanowa pętla – prawa strona od nr 18 do nr 69

pt. 19. I

godz. 1500

ul. Konstytucji 3. Maja bl. 1 i 3

sob. 20. I

godz. 1100

ul. Poniatowskiego 2 i bl. 1, 4, 5, 6, 7, 8 i 10

sob. 20. I

godz. 900

ul. Łanowa pętla – lewa strona od nr 33F do nr 95

sob. 20. I

godz. 900

ul. ul. Korabnicka Boczna bl. 1 i 2

ndz. 21. I

godz. 1400

ul. Studzińskiego bl. 6

pon. 22. I

godz. 1500

ul. Mickiewicza – od mostu, Rzeczna i Browarna

pon. 22. I

godz. 1400

                 Wizyta duszpasterska - tydzień III

ul. Kilińskiego i Kolejowa – domy prywatne

ndz. 7. I

godz. 1400

ul. Piłsudskiego 2, 4, 6, 9, 11, 13, Hallerów i Bagienki od Rzozowa

ndz 7. I

godz. 1400

ul. Skawińska – od Torowej 40, następnie od ronda

pon. 8. I

godz. 1500

ul. Korabnicka nr parzyste od końca do nr 114

pon. 8. I

godz. 1430

nowy blok na rogu ul. Niepodległości i Sikorskiego

pon. 8. I

godz. 1500

ul. Leśna i Graniczna nr parzyste od początku i nieparzyste od końca

pon. 8. I

godz. 1500

ul. Kraszewskiego bl. 7 i 6

wt. 9. I

godz. 1500

ul. Za Górą, Przemysłowa i Polna

wt. 9. I

godz. 1500

ul. Piłsudskiego 36, 36b, 38, 40, oraz Hutników i Sąsiedzka

wt. 9. I

godz. 1500

ul. Korabnicka nr parzyste od nr 112 do nr 78

wt. 9. I

godz. 1430

ul. Żwirki i Wigury bl. 19, 21, 23

wt. 9. I

godz. 1500

ul. Nad Wodą od Krakowskiej i Zielona

śr. 10. I

godz. 1500

ul. Piłsudskiego 12, 14, 16, 18

śr. 10. I

godz. 1600

ul. Korabnicka nr parzyste od nr 76 do nr 4 (bez 10A,10B i 12)

śr. 10. I

godz. 1430

ul. 29. Listopada, bl. 1, 2, 3

śr. 10. I

godz. 1500

ul. Krakowska bl. 15 i 17

czw. 11. I

godz. 1500

ul. Piłsudskiego 20, 22, 24

czw. 11. I

godz. 1500

ul. Kościuszki bl. 3

czw. 11. I

godz. 1400

ul. Sikorskiego od początku

czw. 11. I

godz. 1500

ul. Studzińskiego 3

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Łanowa pętla – prawa strona od nr 18 do nr 69

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Piłsudskiego 26, 28, 30

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Kościuszki bl. 2, 10 i 3 domy prywatne

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Głowackiego bl. 2, 4, 6

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Konstytucji 3. Maja bl. 5

pt. 12. I

godz. 1500

ul. Pułaskiego 1 i 2

sob. 13. I

godz. 1100

ul. Łanowa pętla – lewa strona od nr 33F do nr 95

sob. 13. I

godz. 900

ul. Torowa i Torowa Boczna od końca w stronę wiaduktu

sob. 13. I

godz. 900

ul. Kościuszki bl. 1

sob. 13. I

godz. 900

ul. Głowackiego bl. 3

sob. 13. I

godz. 1500

ul. Wiklinowa

ul. Cicha i Brzozowa

sob. 13. I

godz. 900

godz. 1300

ul. Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Estery, Babetty, Krzywa i Rynek

ndz. 14. I

godz. 1400

ul. Kopernika

ndz. 14. I

godz. 1400

ul. Ks. Popiełuszki bl. 4, kl. I – IV

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Ks. Popiełuszki bl. 16 i Spokojna bl. 1 i 2

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Głowackiego bl. 1

pon. 15. I

godz. 1500

ul. Kraszewskiego bl. 9

pon. 15. I

godz. 1500

Początek strony