III Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

  • Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 10. Ogólnopolski Tydzień Biblijny, któremu towarzyszy hasło: Weźmijcie Ducha Świętego (J 20,22). W przedsionku kościoła są do pobrania propozycje tekstów biblijnych do przeczytania.
  • Rodziców kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum, zapraszamy na spotkanie jutro po Mszy świętej wieczornej w kościele.
  • Krąg Biblijny we wtorek o godz. 18.45.
  • Zebranie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie w czwartek o godz. 19.00.
  • Informujemy, rodziców o tym, że kierując się względami bezpieczeństwa i odpowiadając na oczekiwanie wiernych, wprowadzamy zakaz wchodzenia na chór dzieciom - we Mszy świętej powinny one uczestniczyć zajmując miejsca jak najbliżej ołtarza.
  • Za tydzień, w związku z Niedzielą Powołań, będziemy gościć w naszej parafii kleryków z Seminarium Duchownego w Krakowie.
  • Msza święta z udziałem dzieci klas trzecich i ich Rodziców będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 14.00.
  • Dziękujemy Ofiarodawcom za wsparcie przed tygodniem budowy szkoły katolickiej kwotą w wysokości 14 tys. złotych. Pragniemy, aby nowa szkoła była darem społeczności lokalnej na 40-lecie inauguracji pontyfikatu Jana Pawła II. W nadchodzącym roku szkolnym uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej będą uczyć się w nowym budynku obok kina „Piast". Zachęcamy wszystkich rodziców, którym zależy na katolickim wychowaniu oraz wysokich wynikach nauczania (nasza szkoła należy do najlepszych w Polsce) do zapisu swoich dzieci. Terminy Dni Otwartych podane są w gablotce oraz na stronie internetowej (najbliższy w dniu jutrzejszym).
  • Zachęcamy do udziału w Nieszporach, które odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 18.00.
  • Przy naszym kościele przeprowadzana jest dzisiaj kwesta na leczenie i rehabilitację dziecka Mateusza Głowni - zechciejmy okazać pomoc...

Zmarli z naszej wspólnoty: śp. Maciej Kozaczkiewicz, Krzysztof Żurek, Wanda Wicherek i Łukasz Kochana.

Początek strony