IV Niedziela zwykła

28 stycznia 2018 r.

  • Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Wyrażamy wdzięczność za wszelkie zgłoszone uwagi i sugestie duszpasterskie oraz za złożone ofiary. Pragniemy przypomnieć, że 25% z tych ofiar przekazujemy do Kurii na potrzeby archidiecezji. Księża odprawią Msze święte w intencji rodzin, które odwiedzili.
  • Serdecznie zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Katolickich Szkół w najbliższą środę o godz. 16.15.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 18.45.
  • W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby służące Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich - pamiętajmy zwłaszcza o pracujących w naszej parafii Siostrach Służebniczkach. Msze święte z obrzędem poświęcenia świec będą sprawowane o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 16.30 i 18.00. Składkę przeznaczymy na potrzeby zakonów klauzurowych. Okazja do spowiedzi - z racji pierwszego piątku - od godz. 15.30.
  • Czcicieli Matki Bożej i wspólnoty różańcowe zapraszamy w sobotę na godz. 8.00. Przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Dzisiejsza niedziela jest Światowym Dniem Trędowatych - w przedsionku kościoła dostępne są ulotki dla darczyńców.
  • Kalendarz liturgiczny:

- w dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu,

- w środę św. Jana Bosko, patrona wychowawców.

Zmarli z naszej wspólnoty: śp. Mieczysław Radziszewski i Robert Szwabowski.

Początek strony