Intencje Mszalne 

13.10 XXVIII Niedziela zwykła
6.30 Wacław Zieliński – greg.
8.00 O Boże błog. Dla Ks. Proboszcza – od Parafian
9.30 Józef Rutkowski, 4 r. śm.
11.00 Franciszek i Emilia Chmielarczyk, syn Kazimierz, rodzice
12.30 Józefa Bykowska
18.30 †† Andrzej Scheuer
Poniedziałek 14.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Hieronim Orłowski
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 Zofia Wąsik
18.00 W intencji Ks. Proboszcza – z okazji imienin – od Żywego Różańca, Żywej Drogi Krzyżowej i Ognisk Pokutnych
Wtorek   15.10 Wspomnienie św. Teresy od Jezusa
6.30 Jadwiga Suska, Halina Kubiszewska
7.00 Wacław Zieliński – greg.
7.30 Tadeusz Mierniczak, 20 r. śm.
8.00 Antoni Wojtylak, 14 r. śm.
18.00 Ks. Leon Baran, 15 r. śm.
Środa 16.10 Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Irena Ożóg
7.30 Wiesław Domka
8.00 Elżbieta Mrowiec
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 17.10 Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Marian Gąsiorowski
7.30 Stanisław Skuta
8.00 Marian i Maria Lupa, rodzice i rodzeństwo
18.00 Stanisława Żak
Piątek 18.10 Święto św. Łukasza Ewangelisty
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Lesława Kowalczyk Balon
7.30 Marta Krejca
8.00 Józef i Zofia Urant, synowa Beata, Anna Pacułt
8.55 O Boże błog. Dla Ks. Proboszcza – od Szkół Katolickich
18.00 †† Stefan Hajto, 4 r. śm
Sobota 19.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Stanisława Żak
7.30 Andrzej Scheuer
8.00 Stefan Liskiewicz
18.00 Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu
20.10 XXIX Niedziela zwykła
6.30 Dziękczynna w 39 rocznicę ślubu Stanisława i Stanisławy
8.00 O Wacław Zieliński – greg.
9.30 Janusz i Antonina Iwanowicz
11.00 †† O błog. Boże dla Zuzi i Oli w 5 rocznicę urodzin
12.30 Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Janiny i Jerzego
18.30 Andrzej Mrożek 25 r. śm., syn Bogusław

 

Intencje Mszalne 

6.10 XXVII Niedziela zwykła
6.30 Wacław Zieliński – greg.
8.00 †† Maria Śnieżek, syn Krzysztof, rodzice
9.30 Ludwik i Waleria Zięba
11.00 Marian Kozioł, rodzice i teściowie
12.30 Halina Wiśniewska
18.30 †† Krystyna Siwicka
Poniedziałek 7.10 Wspomnienie NMP Różańcowej
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Wiesław Domka
7.30 †† Mieczysław Kozioł, Jerzy Kozioł
8.00 Hieronim Orłowski
18.00 W intencji członków XII i XVIII Róży MB Różańcowej
Wtorek   8.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Zofia Wąsik
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 Marian Gąsiorowski
18.00 Stanisława Żak
Środa 9.10 Święto bł. Wincentego Kadłubka
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Elżbieta Mrowiec
7.30 Eugeniusz Milc
8.00 Irena Ożóg
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 10.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Stanisław Skuta
7.30 Stefan Pyzik r. śm.
8.00 Ks. Edward Czenczek r. śm.
11.00 O błog. Boże dla członków związku niewidomych w Skawinie
18.00 Czesław Tylec, r. śm.
Piątek 11.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Marta Krejca
7.30 Stanisław Redisz
8.00 Kazimierz Sułdecki
8.55 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Prałata Edwarda Ćmiela z okazji imienin
18.00 ††

W intencji zmarłych wypominanych

Sobota 12.10 Dzień powszedni
6.30 Jan Spólnik 3 r. śm.
7.00 Wacław Zieliński – greg.
7.30 Stanisława Żak
8.00 Barbara Święch
18.00 W intencji Parafian
13.10 XXVIII Niedziela zwykła
6.30 Wacław Zieliński – greg.
8.00 O Boże błog. Dla Ks. Proboszcza – int. od parafian
9.30 Józef Rutkowski, 4 r. śm.
11.00 †† Franciszek i Emilia Chmielarczyk, syn Kazimierz, rodzice
12.30 Józefa Bykowska
18.30 Andrzej Scheuer

 

Intencje Mszalne 

29.09 XXVI Niedziela zwykła
6.30 Dziękczynno – błagalna w int. rodziny Kingi i Rafała przez wstawiennictwo świętych patronów
8.00 †† Władysław i Bronisława Korab
9.30 Józefa Smok 7 r. śm.
11.00 Adam Wcisło – greg.
12.30 Dziękczynno – błagalna w 15 r. ślubu Joanny i Marcina
18.30 †† Stanisław i Ludwika Szczypczyk
Poniedziałek 30.09 Wspomnienie św. Hieronima
6.30 Tadeusz Styrylski
7.00 Elżbieta Mrowiec
7.30 Hieronim Orłowski
8.00 Genowefa Szafraniec
18.00 Adam Wcisło – greg.
Wtorek   1.10 Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Zofia Wąsik
7.30 Włodzimierz Klimek
8.00 †† Zofia i Stanisław Pyzik, wnuk Stanisław i rodzice
18.00 Barbara Święch
Środa 2.10 Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
6.30 Stanisława Żak
7.00 Wacław Zieliński – greg.
7.30 Irena Ożóg
8.00 Krzysztof Mierniczak
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 3.10 Dzień powszedni
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Stanisław Redisz
7.30 Stanisław Skuta
8.00 Eugeniusz Milc
18.00 †† Kazimierz i Stefania Mikstein; Jerzy i Stefania Mikstein
Piątek 4.10 Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
6.30 †† Franciszek, Magdalena, Wiktoria Wąsiołek, syn Franciszek
7.00 Wacław Zieliński – greg.
7.30 Witold Stradowski, 10 r. śm.
8.00 †† Helena i Stanisław Leśniak
16.30 Marta Krejca
18.00   

W intencji ofiarodawców na potrzeby Parafii

Sobota 5.10 Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
6.30 Wacław Zieliński – greg.
7.00 Kazimierz Sułdecki
7.30 Józefa Główka, 46 r. śm.
8.00 W intencji zmarłych i żywych członków Żywego Różańca
18.00 Andrzej Żyliński
06.10 XXVII Niedziela zwykła
6.30 Wacław Zieliński – greg.
8.00 †† Maria Śnieżek, syn Krzysztof, rodzice
9.30 †† Ludwik i Waleria Zięba
11.00 †† Marian Kozioł, rodzice i teściowie
12.30 Helena Wiśniewska
18.30 Krystyna Siwickaa