Intencje Mszalne

30.09. - 07.10.2018 r.

Niedziela  30. 09

XXVI Zwykła

6.30

Tadeusz Para

8.00

Zofia Kulesz

9.30

††

Sebastian Łabuda, ojciec Tadeusz

11.00

††

Stanisław i Ludwika Szczypczyk

Poza parafią

Teresa Brzęczek – grego.

12.30

 

Barbara Paciorek – grego.

14.00

 

W intencji dzieci klas III i ich rodziców

18.30

††

Aldona Stopa z dziećmi

Poniedziałek  01.10

Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

6.30

Otylia Atzberger – grego.

7.00

Józef Przybyło

7.30

††

Zofia i Stanisław Pyzik, wnuk Stanisław

8.00

 

Dziękczynno – błagalna w int. Małgorzaty z prośbą o Boże błogo.

18.00

Grzegorz Kania

Wtorek  02.10

Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

6.30

 

O dar zdrowia dla Stanisława

7.00

Otylia Atzberger – grego.

7.30

Krystyna Krupnik

8.00

Stefania Rudzka

18.00

Kazimierz Kaczmarczyk

Środa  03. 10

Dzień powszedni

6.30

Grzegorz Stec

7.00

Anna Chodor

7.30

Otylia Atzberger – grego.

8.00

Józef Przybyło

18.00

 

W intencjach nowennowych

Czwartek  04. 10

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

6.30

††

Magdalena, Wiktoria, Franciszek Wąsiołek, syn Franciszek

7.00

Józefa Sieprawska

7.30

Alicja Karczewska

8.00

Otylia Atzberger – grego.

18.00

Stanisław Kochana w 11. rocz. śmierci

Piątek  05. 10

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

6.30

Józef Przybyło

7.00

Józef Wiącek

7.30

Janina Cieluch

8.00

 

Dziękczynna w 38. rocz. ślubu Stanisławy i Stanisława z prośbą o Boże błogo.

8.45

Teresa Kucińska

16.30

Otylia Atzberger – grego.

18.00

 

W intencji ofiarodawców na potrzeby parafii

Sobota  06. 10

Dzień powszedni

6.30

Anna Chodor

7.00

Alicja Sieprawska

7.30

Otylia Atzberger – grego.

8.00

 

W intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca

18.00

††

Zofia i Feliks Stepek

Niedziela  07. 10

XXVII Zwykła

6.30

Bogdan Boroń

8.00

 

O Boże błogo. i opiekę Matki Bożej dla członków XVIII Róży Różańcowej

9.30

 

O Boże błogo. i opiekę Matki Bożej dla członków XII Róży Różańcowej

11.00

††

Agnieszka Ramut, Andrzej i Józefa Ramut, Aleksander Stawowiak, Bronisław i Emilia Porębscy, Anna i Stefan Porębscy

12.30

Maciej Kozaczkiewicz

18.30

Otylia Atzberger – grego.

Początek strony