Intencje Mszalne

27.05. - 03.06.2018 r.

Niedziela 27. 05

Uroczystość Najświętszej Trójcy

6.30

Marian Skowroński

8.00

 

O Boże błogo. i opiekę Matki Bożej dla ks. Krzysztofa w 4 . rocznicę   święceń kapłańskich

9.30

Maria Madej – grego.

Poza parafią

Bolesław Mucha – grego.

11.00

 

O Boże błogo. dla dzieci klas IV i ich rodzin z SP 2

11.00

 

O Boże błogo. dla dzieci klas IV i ich rodzin z SP 2 i SP 2

12.30

 

W intencji Parafian

18.30

††

Zofia i Józef Rakoczy z synem

Poniedziałek 28.05

Dzień powszedni

6.30

Maria Madej – grego.

7.00

 

Dziękczynno – błagalna w int. Tomasza i Magdaleny oraz córki Alicji

7.30

Rozalia Sikora

8.00

Michał Suter w rocz. śmierci

18.00

Danuta Kluzik w 5. rocz. śmierci

Poza parafią

Bolesław Mucha – grego.

Wtorek 29.05

Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

6.30

††

Tadeusz Baran, żona Anna

7.00

Maria Madej – grego.

7.30

††

Helena i Władysław Sroka

8.00

Julian Burda

18.00

Franciszek Gruzła w 14 rocz. śmierci

Poza parafią

Bolesław Mucha – grego.

Środa 30. 05

Dzień powszedni

6.30

††

Stanisław i Aniela Monica z synami

7.00

Ryszard Grzybczak

7.30

Maria Madej – grego.

8.00

Piotr Pałka

18.00

 

W intencjach nowennowych

Poza parafią

Bolesław Mucha – grego.

Czwartek 31. 05

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

6.30

Mieczysław Piskorz

8.00

Stefan Szymula w 1. rocz. śmierci

9.30

 

W intencji Parafian

9.30

††

Stanisław i Irena Ciernia, Tadeusz i Natalia Złotek

9.30

Elżbieta Lisowska

9.30

 

Dziękczynno – błagalna w 5 rocz. ślubu Agnieszki i Karola

12.30

Marek Bułat w 15. rocz. śmierci

18.00

Józef Klich

Piątek 01. 06

Wspomnienie św. Justyna, męczennika

6.30

 

W intencji rodziny Mazur

7.00

Danuta Styrylska

7.30

††

Andrzej Wrona w 2. rocz. śmierci, Walenty i Regina Sośnieccy

8.00

Helena Prochownik – grego.

16.30

††

Kazimiera, Maria i Antoni Sałek

18.00

 

W intencji ofiarodawców na potrzeby parafii

Poza parafią

Lucjan Żmuda – grego.

Sobota 02. 06

Dzień powszedni

6.30

Władysław Morawa

7.00

Elżbieta Lisowska

7.30

††

Bronisława i Jan Danilczenko

8.00

 

W intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca

18.00

Helena Prochownik – grego.

Poza parafią

Lucjan Żmuda – grego.

Niedziela 03. 06

IX Zwykła

6.30

Stanisław Brzyszczyk

8.00

Helena Prochownik – grego.

9.30

††

Andrzej i Anna Ożóg, Marian Kozłecki w 38. rocz. śmierci

9.30

Henryk Krupnik w 4. rocz. śmierci

Poza parafią

Bolesław Mucha – grego.

11.00

Jan Budek

12.30

 

W intencji Parafian – prymicje ks. Marcina Filara

18.30

††

Andrzej Ocetkiewicz, rodzice i brat

Początek strony