POWIADOMIENIA ZE STRONY INTERNETOWEJ PARAFII

2 kwietnia została uruchomiona nowa funkcja na stronie internetowej parafii, jaką jest możliwość otrzymywania powiadomień. Powiadomienia będą dotyczyły wydarzeń w naszej parafii, nowo pojawiających się artykułów, itp. Uruchomienie powiadomień jest bezpłatne, i gorąco zachęcamy do włączenia tej funkcji. Prosimy również o wyruzumiałość gdyż powiadomienia są w początkowej fazie rozwoju, stąd mogą pojawić się drobne błędy związane z ich poprawnym wyświetlaniem. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję związaną z włączeniem powiadomień.

 

 

1) Wchodząc na stronę naszej parafii, możemy zobaczyć okno:

 

 

 

2) Klikamy przycisk "Zgadzam się", i otwiera nam się kolejne okno:

 

 

 

3) Teraz klikamy przycisk "Zezwalaj", i gotowe! Powiadomienia są uruchomione, jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, powinnyśmy dostać powitalne powiadomienie, które zależnie od przeglądarki internetowej i komputera będzie wyświetlone w innym miejscu. Przykład takiego powiadomienia:

 

W Przypadku, gdy nie pojawiło nam się pierwsze okno, klikamy na żółty dzwoneczek w prawym dolnym rogu ekranu:

 

 

Dalej procedura przebiega dokładnie tak samo jak jak w wyżej wymieniony przypadku.

 

Istnieje możliwość uruchomienia powiadomień na telefonach komórkowych, w takim przypadku należy wejść na stronę internetową parafii na telefonie, i tam postąpić w taki sam sposób jak w przypadku komputera.